Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum Tenis Stołowy w Województwie Małopolskim 'Region, Powiat Gorlice' Strona Główna

Forum Tenis Stołowy w Województwie Małopolskim 'Region, Powiat Gorlice' Strona Główna » Turnieje Międzynarodowe » WANG HAO ZDOBYL PUCHAR SWIATA
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat

Skąd: INTERNET

Chińczyk Wang Hao zwyciężył w rozegranym w Barcelonie turnieju o Puchar Świata w tenisie stołowym, pokonując w decydującym meczu reprezentanta Korei Południowej Ryu Seung Mina 4:0.
Był to rewanż za finał igrzysk olimpijskich. W Atenach złoty medal zdobył Ryu, wygrywając z Wang Hao 4:2.

W turnieju w Barcelonie trzecie miejsce wywalczył Chińczyk Wang Liqin, który pokonał bez straty seta Niemca Timo Bolla. Polacy nie startowali.
Wyniki:

półfinały:

Wang Hao (Chiny) - Timo Boll (Niemcy) 4:0 (11:8, 11:8, 11:7, 11:4)
Ryu Seung Min (Korea Płd.) - Wang Liqin (Chiny) 4:2 (11:7, 4:11, 11:6, 11:8, 4:11, 11:3)