Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum Tenis Stołowy w Województwie Małopolskim 'Region, Powiat Gorlice' Strona Główna

Forum Tenis Stołowy w Województwie Małopolskim 'Region, Powiat Gorlice' Strona Główna » Ogłoszenia » zloto dla XU JIEI DLA GORAKA W GRZE MIESZANEJ IMP
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
super user

Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 109

Skąd: INTERNET

Xu Jie (GLKS Nadarzyn) i Daniel Górak (Hennebont GV) zdobyli złoty medal mistrzostw Polski w grze mieszanej. W finale białostockiego turnieju pokonali Natalię Partykę (SKTS Sochaczew) i Wang Zeng Yi (Dartom Tur Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 3:2 (13:11, 12:10, 8:11, 8:11, 11:7). Rok temu w Rzeszowie Górak triumfował w mikście w parze z Magdaleną Cichocką (w Białymstoku nie startowała). Oboje na co dzień grają w lidze francuskiej.

Wang przegrał w sobotnim finale miksta, ale jeszcze ma szansę na dwa złote medale - w ostatnim dniu mistrzostw zagra przeciwko Lucjanowi Błaszczykowi w singlu, a wspólnie z tym pingpongistą powalczy także o tytuł w deblu.

Wynik finału gry mieszanej:

Xu Jie (GLKS Nadarzyn), Daniel Górak (Hennebont GV) - Natalia Partyka (SKTS Sochaczew), Wang Zeng Yi (Dartom Tur Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 3:2 (13:11, 12:10, 8:11, 8:11, 11:7).

brązowe medale: Anna Janta-Lipińska (Bronowianka Kraków), Paweł Chmiel (Dojlidy Baruch Białystok) i Daria Łuczakowska (AZS AE Wrocław), Filip Szymański (Post SV Hagen).