Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum Tenis Stołowy w Województwie Małopolskim 'Region, Powiat Gorlice' Strona Główna

Forum Tenis Stołowy w Województwie Małopolskim 'Region, Powiat Gorlice' Strona Główna » małopolskie » II RTK 14.01.2007
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Wto 8:58, 23 Sty 2007
konstantym
administrator
administrator

 
Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 37
Przeczytał: 3 tematy

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/5


Wyniki II RTK młodzików i kadetów
Gorlice 14.01.2007r

Młodzicy:
1. Bolsęga Paweł 94r KS Spektrum Słopnice
2. Piotrowski Patryk 97r MKS Radość Gorlice
3. Smoter Michał 95r UKS Płomień Limanowa
4. Michalczyk Jakub 98r UKS Płomień Limanowa
5. Słowikowski Dawid 94r UKS Płomień Limanowa
6. Dudzik Grzegorz 94r KS Szczawa
7- 8. Opiło Arkadiusz 96r LUKS Lipie
Michałka Tomasz 94r KS Spektrum Słopnice
9 – 12. Kaim Adrian 97r KS Spektrum Słopnice
Michura Dawid 96r UKS Płomień Limanowa
Golonka Dawid 94r UKS Płomień Limanowa
Wróbel Filip 95r UKS Płomień Limanowa
13 – 16. Pałka Eryk 95r UKS Płomień Limanowa
Sułkowski Michał 95r UKS Płomień Limanowa
Twaróg Robert 96r UKS Płomień Limanowa
Dunikowski Michał 96r UKS Płomień Limanowa

Kadeci:
1. Kądziołka Krzysztof 92r UKS Płomień Limanowa
2. Gierczyk Marcin 92r KS Szczawa
3. Kądziołka Piotr 92r UKS Płomień Limanowa
4. Tomera Krzysztof 92r KS Szczawa
5 – 6 Rusnak Rafał 92r` KS Szczawa
Ogiela Dawid 92r KS Szczawa
7- 8. Wożniak Damian 92r MKS Radość Gorlice
Bolsęga Paweł 4r KS Spektrum Słopnice
9 – 12. Poręba Wojciech 93r KS Spektrum Słopnice
Chowaniec Kamil 92r UKS Płomień Limanowa
Gaik Paweł 93r KS Spektrum Słopnice
Dudzik Grzegorz 94r KS Szczawa
13 – 16. Trybus Tomasz 93r MKS Radość Gorlice
Słowikowski Dawid 94r UKS Płomień Limanowa Basta Mariusz 92r LUKS Lipie
Florek Dariusz 93r KS Spektrum Słopnice
17 – 24.Wróbel Filip 95r UKS Płomień Limanowa
Michalczyk Jakub 98r UKS Płomień Limanowa
Sułkowski Michał 95r UKS Płomień Limanowa
Pancerz Jacek 92r LUKS Lipie
Opiło Arkadiusz 96r LUKS Lipie
Czech Szymon 93r MKS Radość Gorlice
Piotrowski Patryk 97r MKS Radość Gorlice
Pałka Eryk 95r UKS Płomień Limanowa
25 – 29. Golonka Dawid 94r UKS Płomień Limanowa
Kaim Adrian 97r KS Spektrum Słopnice
Michura Dawid 96r UKS Płomień Limanowa
Michałka Tomasz 94r KS Spektrum Słopnice
Smoter Michał 95r UKS Płomień Limanowa

Sędzia zawodów:
Konstanty Mrozek


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
II RTK 14.01.2007
  Forum Tenis Stołowy w Województwie Małopolskim 'Region, Powiat Gorlice' Strona Główna » małopolskie
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin